لوازم مصرفی شامل روغن موتور , روغن گیربکس, لنت های ترمز, تیغه برف پاک کن, تسمه تایم, تسمه دینام, شمع موتور, شمع روغن, باطری, ضد یخ, مکمل بنزین و … می باشد.

 

محصولات روان کننده مورد استفاده در قسمت های مختلف خودرو از جمله روغن موتور، روغن گیربکس اتوماتیک و دنده ای، گریس و واسکازین می باشد.
روغن موتور با کاهش اصطکاک و دمای داخلی موتور نقش مهمی در عملکرد و نگهداری از موتور بازی می کند. بنابراین انتخاب روغن موتور مناسب برای خودرو از اهمیت ویژه ای برخوردار است.
روغن گیربکس اتوماتیک علاوه بر خاصیت روانکاری قوی خود موجب انتقال قدرت در سیستم گیربکس اتوماتیک شده بنابراین با توجه به عملکرد و حساسیت بالای سیستم گیربکس اتوماتیک انتخاب یک روغن گیربکس مناسب و سازگار با نوع گیربکس خودرو دارای اهمیت ویژه ای است.
روغن ترمز و روغن هیدرولیک از جمله روان کنند های مهم در خودرو هستند که به طور قابل توجه ای بر روی بهبود و عملکرد سیستم ترمز و سیستم هیدرولیک فرمان تاثیر مستقیم خواهند گذاشت و هر گونه عیب و یا عدم تعویض به موقع این روغن ها باعث بروز آسیب های جدی به سیستم ترمز و هیدرولیک می شود.
گریس از جمله روان کننده هایی است که در این دسته بندی جای دارد، استفاده از گریس در مصارف صنعتی و تعمیرگاه های خودرو بسیار کاربرد دارد.
در این دسته بندی همچنین روغن موتور سیکلت برای موتور های چهار زمانه و دوزمانه و روغن موتور برای خودروهای دیزلی موجود می باشد.

لوازم مصرفی خودروها لوازمی هستند که عمر آن ها بنا به حرکت خودرو می باشد هر چقدر استحلاک و زمان روشن ماندن خودرو بیشتر باشد لوازم مصرفی نیز بیشتر می باشد.

لوازم مصرفی شامل روغن موتور , روغن گیربکس, لنت های ترمز, تیغه برف پاک کن, تسمه تایم, تسمه دینام, شمع موتور, شمع روغن, باطری, ضد یخ, مکمل بنزین و ... می باشد.  

محصولات روان کننده مورد استفاده در قسمت های مختلف خودرو از جمله روغن موتور، روغن گیربکس اتوماتیک و دنده ای، گریس و واسکازین می باشد. روغن موتور با کاهش اصطکاک و دمای داخلی موتور نقش مهمی در عملکرد و نگهداری از موتور بازی می کند. بنابراین انتخاب روغن موتور مناسب برای خودرو از اهمیت ویژه ای برخوردار است. روغن گیربکس اتوماتیک علاوه بر خاصیت روانکاری قوی خود موجب انتقال قدرت در سیستم گیربکس اتوماتیک شده بنابراین با توجه به عملکرد و حساسیت بالای سیستم گیربکس اتوماتیک انتخاب یک روغن گیربکس مناسب و سازگار با نوع گیربکس خودرو دارای اهمیت ویژه ای است. روغن ترمز و روغن هیدرولیک از جمله روان کنند های مهم در خودرو هستند که به طور قابل توجه ای بر روی بهبود و عملکرد سیستم ترمز و سیستم هیدرولیک فرمان تاثیر مستقیم خواهند گذاشت و هر گونه عیب و یا عدم تعویض به موقع این روغن ها باعث بروز آسیب های جدی به سیستم ترمز و هیدرولیک می شود. گریس از جمله روان کننده هایی است که در این دسته بندی جای دارد، استفاده از گریس در مصارف صنعتی و تعمیرگاه های خودرو بسیار کاربرد دارد. در این دسته بندی همچنین روغن موتور سیکلت برای موتور های چهار زمانه و دوزمانه و روغن موتور برای خودروهای دیزلی موجود می باشد.

لوازم مصرفی خودروها لوازمی هستند که عمر آن ها بنا به حرکت خودرو می باشد هر چقدر استحلاک و زمان روشن ماندن خودرو بیشتر باشد لوازم مصرفی نیز بیشتر می باشد.

مصرفی

Showing all 12 results

X
قالب فروشگاهی