وایر شمع هیوندای, وایر شمع کیا, وایر شمع اصلی, وایر شمع جنیون پارت
وایر شمع موبیز, وایر شمع موبیس, وایر شمع سانتافه, وایر شمع سوناتا, وایر شمع اسپورتیج
وایر شمع اپتیما, وایر شمع آزرا, وایر شمع آوانته, وایر شمع جنسیس
وایر شمع اکسنت, وایر شمع گرنجور, وایر شمع ولستر, وایر شمع وراکروز
وایر شمع موهاوی, وایر شمع سراتو, وایر شمع پیکانتو, وایر شمع سورنتو, وایر شمع پیکانتو, وایر شمع کادنزا

شمع موتور خودرو از جمله قطعات مصرفی موتور است که بی شک توجه به آن و تعویض به موقع آن بر اساس جدول زمان بندی دفترچه راهنما خودرو علاوه بر افزایش طول عمر موتور باعث کاهش مصرف سوخت به میزان قابل توجهی می شود.
با توجه به گستردگی انواع شمع موتور( مسی، نیکلی، پلاتینیومی، ایریدیومی و…) موجود در بازار، این انتخاب ممکن است کمی سخت و گمراه کننده باشد. باید دقت داشته باشد که انتخاب شمع نامناسب و با کیفیت پایین ممکن است خسارت های زیان باری را متوجه موتور خودرو کند و موجب افزایش سوخت شود.
فروشگاه اینترنتی نیلاکا با تحقیق و بررسی بر روی انواع خودرو موجود در ایران و استخراج اطلاعات مربوط به هر خودرو از دفترچه راهنمای مربوط به آن امکان انتخاب و خرید اینترنتی اقلام مصرفی مناسب هر خودرو را برای مشتریان خود فراهم کرده است. شمع موتور خودرو، روغن موتور، روغن گیربکس، روغن هیدرولیک و… از جمله اقلام مصرفی هر خودری است که باید بر اساس نیاز و جدول زمان بندی مشخص شده در دفترچه راهنما تعویض شود.

وایر شمع هیوندای, وایر شمع کیا, وایر شمع اصلی, وایر شمع جنیون پارت وایر شمع موبیز, وایر شمع موبیس, وایر شمع سانتافه, وایر شمع سوناتا, وایر شمع اسپورتیج وایر شمع اپتیما, وایر شمع آزرا, وایر شمع آوانته, وایر شمع جنسیس وایر شمع اکسنت, وایر شمع گرنجور, وایر شمع ولستر, وایر شمع وراکروز وایر شمع موهاوی, وایر شمع سراتو, وایر شمع پیکانتو, وایر شمع سورنتو, وایر شمع پیکانتو, وایر شمع کادنزا شمع موتور خودرو از جمله قطعات مصرفی موتور است که بی شک توجه به آن و تعویض به موقع آن بر اساس جدول زمان بندی دفترچه راهنما خودرو علاوه بر افزایش طول عمر موتور باعث کاهش مصرف سوخت به میزان قابل توجهی می شود. با توجه به گستردگی انواع شمع موتور( مسی، نیکلی، پلاتینیومی، ایریدیومی و…) موجود در بازار، این انتخاب ممکن است کمی سخت و گمراه کننده باشد. باید دقت داشته باشد که انتخاب شمع نامناسب و با کیفیت پایین ممکن است خسارت های زیان باری را متوجه موتور خودرو کند و موجب افزایش سوخت شود. فروشگاه اینترنتی نیلاکا با تحقیق و بررسی بر روی انواع خودرو موجود در ایران و استخراج اطلاعات مربوط به هر خودرو از دفترچه راهنمای مربوط به آن امکان انتخاب و خرید اینترنتی اقلام مصرفی مناسب هر خودرو را برای مشتریان خود فراهم کرده است. شمع موتور خودرو، روغن موتور، روغن گیربکس، روغن هیدرولیک و… از جمله اقلام مصرفی هر خودری است که باید بر اساس نیاز و جدول زمان بندی مشخص شده در دفترچه راهنما تعویض شود.

هیچ محصولی یافت نشد.

X
قالب فروشگاهی