زمانی که سیستم تهویه مطبوع خودرو روشن می‌شود، فن آن شروع به کار خواهد کرد و در نتیجه هوا (گرم یا سرد) از دریچه‌های هوا وارد کابین خودرو می‌شود. چرخش فن توسط موتوری انجام می‌شود که به آن موتور فن می‌گویند.
محل قرار گیری موتور فن در بیشتر خودروها در داخل داشبورد است. رایج ترین مشکل پیش آماده در موتور فن رزیستور آن است. این مشکل زمانی نمایان خواهد شد که موتور فن تنها با سرعت بالا کار خواهد کرد و به نوعی سرعت پایین آن از مدار خارج می‌شود. در بعضی از مواقع ممکن است به دلیل خوردگی و یا افزایش بیش از حد دما موتور فن به طور کامل متوقف شود.

زمانی که سیستم تهویه مطبوع خودرو روشن می‌شود، فن آن شروع به کار خواهد کرد و در نتیجه هوا (گرم یا سرد) از دریچه‌های هوا وارد کابین خودرو می‌شود. چرخش فن توسط موتوری انجام می‌شود که به آن موتور فن می‌گویند. محل قرار گیری موتور فن در بیشتر خودروها در داخل داشبورد است. رایج ترین مشکل پیش آماده در موتور فن رزیستور آن است. این مشکل زمانی نمایان خواهد شد که موتور فن تنها با سرعت بالا کار خواهد کرد و به نوعی سرعت پایین آن از مدار خارج می‌شود. در بعضی از مواقع ممکن است به دلیل خوردگی و یا افزایش بیش از حد دما موتور فن به طور کامل متوقف شود.

هیچ محصولی یافت نشد.

X
قالب فروشگاهی