آرم جلو پنجره هیوندای, آرم جلو پنجره کیا, آرم هیوندای, آرم کیا, آرم سوناتا, آرم سانتافه, آرم اپتیما

آرم جلو پنجره می‌تواند تمام جزییات مربوط به خودرو شما را بازگو کند. شاید این موضوع در ظاهر زیاد حائز اهمیت نباشد اما فقط با یک نگاه ساده به آرم جلو پنجره هویت خودرو شما مشخص می‌شود. شرکت‌های بزرگ هزینه هنگفتی برای طراحی و تولید آرم و یا همان لوگو (Car logos) تخصیص می‌دهند.
البته هر لوگو داری معنا و مفهوم خاصی است که در زیر به بعضی از آنها اشاره می‌کنیم:
مرسدس بنز:
آرم مرسدس بنز ستاره 3 پری است که نشان مرسدس‌ بنز بوده و به معنای تسلط آن بر زمین، دریا و آسمان است.
آرم تویوتا:
این لوگو سه شکل بیضی است که قلب مشتری، قلب محصول و پیشرفت‌های تکنولوژیکی و فرصت‌های بی‌حد و مرز تویوتا را ترسیم ‌می‌کند. در زبان ژاپنی «Toyo» به معنای «فراوانی» و «ta» به معنای برنج است.
آرم مزدا:
آرم مزدا چیزی شبیه یک لاله خوش فرم و نمایانگر بال‌های باز شده است. در فرهنگ ژاپن علامت ۷ به معنای ابتکار، درک هدف و لطافت است.
آرم بی.ام.و:
Bayerische Motoren Werke AG (ب ام و) که در آلمانی به معنای موتورسازی باواریاست، از لوگوی گرد یا دایره ای به رنگهای سفید و آبی استفاده می کند. این رنگها از پرچم ایالت جنوب شرقی باواریای آلمان گرفته شده اند که مقر این خودروساز است.
آرم هیوندای:
آرم هیوندای یک بیضی است که حرف H با فونت خاص بیضی‌مانند، درون آن قرار دارد. می‌توان آن را نمادی از هدف کارخانه برای پیشرفت قلمداد کرد؛ بدین صورت که بیضی نمادی از گسترش و افق جهانی است و حرف H مورب نمادی از ۲طرف یعنی کارخانه و مشتری است که به یکدیگر دست مشارکت داده‌اند.

آرم جلو پنجره هیوندای, آرم جلو پنجره کیا, آرم هیوندای, آرم کیا, آرم سوناتا, آرم سانتافه, آرم اپتیما

آرم جلو پنجره می‌تواند تمام جزییات مربوط به خودرو شما را بازگو کند. شاید این موضوع در ظاهر زیاد حائز اهمیت نباشد اما فقط با یک نگاه ساده به آرم جلو پنجره هویت خودرو شما مشخص می‌شود. شرکت‌های بزرگ هزینه هنگفتی برای طراحی و تولید آرم و یا همان لوگو (Car logos) تخصیص می‌دهند. البته هر لوگو داری معنا و مفهوم خاصی است که در زیر به بعضی از آنها اشاره می‌کنیم: مرسدس بنز: آرم مرسدس بنز ستاره 3 پری است که نشان مرسدس‌ بنز بوده و به معنای تسلط آن بر زمین، دریا و آسمان است. آرم تویوتا: این لوگو سه شکل بیضی است که قلب مشتری، قلب محصول و پیشرفت‌های تکنولوژیکی و فرصت‌های بی‌حد و مرز تویوتا را ترسیم ‌می‌کند. در زبان ژاپنی «Toyo» به معنای «فراوانی» و «ta» به معنای برنج است. آرم مزدا: آرم مزدا چیزی شبیه یک لاله خوش فرم و نمایانگر بال‌های باز شده است. در فرهنگ ژاپن علامت ۷ به معنای ابتکار، درک هدف و لطافت است. آرم بی.ام.و: Bayerische Motoren Werke AG (ب ام و) که در آلمانی به معنای موتورسازی باواریاست، از لوگوی گرد یا دایره ای به رنگهای سفید و آبی استفاده می کند. این رنگها از پرچم ایالت جنوب شرقی باواریای آلمان گرفته شده اند که مقر این خودروساز است. آرم هیوندای: آرم هیوندای یک بیضی است که حرف H با فونت خاص بیضی‌مانند، درون آن قرار دارد. می‌توان آن را نمادی از هدف کارخانه برای پیشرفت قلمداد کرد؛ بدین صورت که بیضی نمادی از گسترش و افق جهانی است و حرف H مورب نمادی از ۲طرف یعنی کارخانه و مشتری است که به یکدیگر دست مشارکت داده‌اند.

هیچ محصولی یافت نشد.

X
قالب فروشگاهی