مشخصات خودرو سانتافه

خودرو هیوندای سانتافه در دسته خودروهای لوکس و پرطرفدار قرار گرفته و دارای قابلیت های هیجان انگیز و کاربردی است. این اتومبیل در سال های اخیر در میان برترین انواع خودروهای موجود در کشور دسته بندی شده و با خصوصیات و ویژگی های مشخصی ارائه می شود. شما می توانید، هر یک از انواع آن ها را با طراحی ظاهری فوق العاده ای بیابید و لذت یک رانندگی هیجان انگیز را تجربه کنید. نسل سوم خودروهای هیوندا را در بازار خرید و فروش با اتومبیلی به نام سانتافه می شناسند.

خودرو سانتافه پس از ورود به عرصه خرید و فروش خودرو در زمان بسیار کوتاهی مشتریان بسیار زیادی پیدا کرد. به طوری که این روزها در میان برترین اتومبیل های لوکس دسته بندی می شود. محبوبیت این خودرو در سال های اخیر به دلیل قابلیت های منحصر به فرد و ویژگی های مهم این محصولات ایجاد شده است. هر یک از انواع این اتومبیل ها با مزیت ها و معایب به خصوصی ارائه می شوند که برخی از آن ها را در ادامه بررسی می کنیم.

مزایای فنی خودرو سانتافه

 • خودرو سانتافه از پیشرانه های قوی gdi برخوردار بوده و از لحاظ ساختار در بازار خرید و فروش خودرو نسبت به سایر خودروها برتری دارد.
 • تنوع آپشن های موجود در سیستم فنی سانتافه نیز نظر و توجه علاقه مندان به خودروهای شیک و لوکس را به خود جلب کرده است.
 • بازار دست دوم خودرو سانتافه نیز در سال های اخیر پر رونق تر از همیشه شده و گسترش یافته است. از این رو خرید و فروش این خود رو نیز افزایش می یابد.
 • ردیف صندلی سوم در این خودروها از مهمترین ویژگی های آن ها است که سبب برتری این محصول از کمپانی هیوندای شده است.

معایب خودرو سانتافه

 • خرید جلو پنجره سانتافه و انواع قطعات فنی این خودرو گاهی با قیمت های بالایی در بازار پخش و فروش انجام می شود. به طوری که این مسئله مشکلات متعددی برای مصرف کنندگان به وجود آورده است. این خودروها از لوازم جانبی گران قیمت تشکیل شده اند که گاهی دسترسی به آن ها در بازار پخش و فروش دشوار است.
 • پیشرانه های mpi موجود در ساختار برخی از این اتومبیل ها نیز یکی از مهمترین معایب آن ها به شمار می رود و سبب افت کیفیت عملکرد این اقلام می شود.
 • این اتومبیل های لوکس دید محدودی در قسمت های عقب اتومبیل برای راننده فراهم می کنند، به همین خاطر نیز استفاده از آن ها کمی دشوار است.
 • مکث جعبه های دنده در قسمت معکوس نیز یکی از مهمترین ویژگی های این اتومبیل ها به شمار می رود.
 • قطعات پلاستیکی بخش کابین این خودروها از مهمترین اجزای به کار رفته در آن ها محسوب می شوند که کیفیت و کارایی خودروهای لوکس برند هیوندای را افزایش می دهند.

مشخصات فنی اتومبیل سانتافه

برای خرید هر یک از این اتومبیل ها باید به مشخصه های فنی و قیمت لوازم یدکی سانتافه نیز دقت داشته باشید و بر این اساس خرید آن ها را از مراکز معتبر انجام دهید. برخی از مشخصه های مهم آن ها را در زیر مشاهده می کنید:

 • در ساختار محورهای محرک این خودروها از دو دیفرانسیل مجهز به قفل های الکترونیکی استفاده شده است که عملکرد اجزای فنی آن را ارتقا می دهند.
 • در قسمت گیربکس خودرو سانتافه از 6 دنده استفاده شده است که با شیفت لاک کار کرده و بهترین عملکرد را برای این وسیله نقلیه به وجود می آورند.
 • قدرت 174 بخار اسب این اتومبیل ها از مزیت های مهم آن ها به شمار می رود.
 • گشتاور اتومبیل در حدود 227 نیوتن بر متر تنظیم شده است.
 • شتاب 11 ثانیه ای این وسیله نقلیه نیز بر عملکرد مطلوب آن می افزاید.
 • نوع بدنه آن از نسل شاسی های متوسط بوده و با مدل های دیگر هیوندا موجود در بازار متفاوت است.
 • نوع شاسی به کار رفته در این محصولات به صورت یکپارچه تنظیم شده و نسل و کد اتاق آن ها یک سوم مدل های دیگر است.
 • رینگ های 19 اینچی این خودروها نیز از متریال کرومی تولید شده و کیفیت آن ها بسیار بالا ارزیابی می شود.
 • در ساختار هر یک از این اتومبیل ها از سیستم های کمکی راننده نیز استفاده می شود که کیفیت رانندگی را به طرز قابل توجهی ارتقا می دهند. برای خرید لوازم یدکی کیا باید به این اجزا نیز دقت داشته باشید.
حتما بخوانید  معرفی و خرید قطعات موتوری اسپورتیج
خودرو هیوندای سانتافه

مشخصات فنی سیستم کمک راننده

برای خرید قطعات خودرو سانتافه در نظر گرفتن سیستم های قدرتمند بخش کمک راننده آن نیز بسیار مهم است. بسیاری از قابلیت های به کار رفته در این بخش بر اساس جدیدترین و پیشرفته ترین آپشن های روز در دنیای صنعت طراحی شده اند. برخی از آن ها برای اولین بار در اتومبیل های برند هیوندای به کار رفته اند و برخی دیگر نیز در سایر مدل های این برند نیز تعبیه شده اند. برخی از آن ها را در زیر مشاهده می کنید:

 • این سیستم شامل کروزهای کنترل قدرتمندی است که در میان اجزای کمک راننده قرار می گیرند. اما در ساختار آن ها خبری از کروزهای هوشمند که در ساخت برخی از اتومبیل های لوکس جهانی به کار می روند، نیست.
 • کنترل ایستایی این خودروها نیز در سر بالایی ها بسیار مورد توجه قرار دارد. به این ترتیب رانندگان با مشکلات کمتری در حین رانندگی در این مناطق رو به رو می شوند.
 • کنترل این اتومبیل ها در سرازیری ها نیز بسیار مطلوب است و سبب بهبود کارایی این اتومبیل ها می شود.
 • این وسایل نقلیه کنترل کششی قابل قبولی دارند و به همین خاطر نیز عملکرد سیستم آن ها بسیار مطلوب است.
 • این اتومبیل ها از کنترل پایداری قابل قبولی برخوردار می باشند. این موارد سبب بهبود رانندگی در نواحی مختلف با شرایط آب و هوایی خاص می شود.
 • سیستم ضد واژگونی در ساختار این اتومبیل تعبیه نشده و همین مسئله مشکلاتی در روند رانندگی به وجود خواهد آورد.
 • سیستم اتو پارک به کار رفته در این اقلام نیز بر ویژگی های مهم آن می افزاید و سبب بهبود عملکرد آن می شود.
 • این اتومبیل به صورت یک حالته عمل کرده و کارایی آن بسیار مطلوب خواهد بود.
 • مدیریت پایداری خودرو در این محصولات نیز بسیار مطلوب بوده و سبب بهبود کیفیت رانندگی با این وسایل نقلیه می شود.
حتما بخوانید  مشخصات قطعات خودرو آزرا

سیستم های هشدار دهنده خودرو هیوندای سانتافه

خرید جلو پنجره سانتافه و سایر لوازم یدکی به کار رفته در این وسایل نقلیه بر اساس ویژگی ها و سیستم های پیشرفته به کار رفته در آن ها انجام می گیرد. در غیر این صورت کیفیت این محصولات با مشکلات بسیاری رو به رو خواهد شد. در ساختار هر یک از این اتومبیل ها از سنسورهای جلوی قوی استفاده شده است. سنسورهای عقب این وسیله نقلیه نیز بر مزایای استفاده از آن می افزایند و دقت عمل رانندگان را ارتقا می دهند. سنسورهای باران و سنسورهای فشار تایر باد نیز رانندگان را با ویژگی های بخش های مختلف این اتومبیل آشنا می کنند.

در صورتی که مشتریان سفارش سیستم های هشدار و رادارهای نقطه کور را به کمپانی اصلی بدهند، این قابلیت ها نیز در ساختار این وسایل نقلیه ایجاد می شوند. در هر یک از این وسایل نقلیه از سیستم های ترمز پیشرفته ای نیز استفاده شده که سبب ارتقای سطح کیفی این اقلام می شوند.

سیستم های ترمز پیشرفته خودرو سانتافه

قیمت لوازم یدکی سانتافه در بخش های موتوری این وسایل نقلیه نیز به دقت محاسبه می شود. به این ترتیب رانندگان برنامه ریزی بهتری برای استفاده از قابلیت های این وسیله نقلیه خواهند داشت. توزیع نیروی ترمز در بخش های مختلف این اتومبیل بسیار مطلوب است. در صورت بروز هر گونه مشکل در این بخش ها با خرید لوازم یدکی کیا و تعویض آن ها زیر نظر مکانیک های حرفه ای، کیفیت آن ها افزایش می یابد. ترمزهای ضد قفل و کمکی موجود در این وسایل نقلیه نیز از آپشن های ویژه ای هستند که سبب محبوبیت خودروی سانتافه در بازارهای پخش و فروش شده اند.

خودرو سانتافه

سیستم روشنایی خودرو سانتافه

برای خرید جلو پنجره سانتافه در نظر گرفتن برخی از قابلیت های روشنایی آن نیز بسیار مهم است. قیمت لوازم یدکی سانتافه در سیستم روشنایی آن بسیار مناسب تعیین شده است. به همین خاطر نیز مشتریان از خرید این قطعات استقبال می کنند. در این بخش از خودروی سانتافه دی لایت ها و اتو لایت های باکیفیتی نصب می شوند که در طولانی مدت کارایی خواهند داشت. چراغ های مه شکن جلو و عقب سانتافه نیز سبب سهولت رانندگی در این شرایط جوی می شوند. به این ترتیب کار رانندگان ساده تر خواهد شد. چراغ شورهای این وسیله نقلیه نیز به صورت سفارشی در ساختار آن ها تعبیه شده اند.

جمع بندی

در دنیای اتومبیل ها تنوع و آپدیت بودن آپشن های وسایل نقلیه از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است. هر یک از کاربران و خریداران این خودروها و وسایل نقلیه لوکس همواره به دنبال بهترین ها هستند. به همین خاطر به خرید وسایل نقلیه روز دنیا می پردازند. سانتافه نیز با چنین قابلیت هایی ساخته شده و از محبوبیت بالایی برخوردار می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *